Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Tv Alıcı Seti

NOSE Set Top Box

Tv Alıcı Seti NOSE TV izleyicileri için dijital yayın teknolojisi sağlayan şirketin en yeni ürünü olan Alıcı Setidir. En önemli özelliği ise gizli havalandırmasıdır. Gizli havalandırma sistemi basit ve benzersiz tasarımlar yaratmaya imkan sağlıyor. Aynı zamanda plastik kapağın altında ürünün ısınmasını engelleyen metal bir kutu vardır.

Proje Adı : NOSE Set Top Box, Tasarımcıların adı : Vestel ID Team, Müşterinin adı : Vestel Electronics Co..

NOSE Set Top Box Tv Alıcı Seti

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.