Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Led Televizyon

XX265

Led Televizyon Plastik kasa genel yapısı ve ekranın altında marka için ayrılan parlak yüzey ile alışılmış modellerden ayrılmakta. BMS üretim tekniği sayesinde hem gösterişli bir tasarıma hem de uygun fiyata sahip. Arkadan öne uzanan krom ayaklığı sayesinde düz yüzeylerde durabiliyor. Bu sayede gövde ve ayaklık tasarımları birbirlerini tamamlıyorlar.

Proje Adı : XX265, Tasarımcıların adı : Vestel ID Team, Müşterinin adı : Vestel Electronics Co..

XX265 Led Televizyon

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.