Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kişiselleştirilebilir Hepsi Bir Arada PC

BENT

Kişiselleştirilebilir Hepsi Bir Arada PC Kullanıcı ihtiyaçlarını kütle üretiminin sınırları dahilinde daha iyi karşılamak için kütlesel kişiselleştirme prensibi ile tasarlanmıştır. Projenin ana hedefi kütle üretiminin sınırları dahilinde dört kullanıcı grubun farklı ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir tasarım yapmaktı. Üç ana kişiselleştirme unsuru tarif edilmiş ve bu kullanıcı gruplarının ihtiyaçlarına göre ürünün kişiselleştirilebilmesi sağlanmıştır: 1. ekran paylaşımı, 2. ekran yüksekliği ve ayarları, 3. klavye-hesap makinesi kombinasyonu. Çözüm olarak kişiselleştirilebilir ikinci bir ekran modülü ilave edilmiş ve benzersiz bir klavye-hesap makinesi kombinasyonu ayak olarak eklenmiştir.

Proje Adı : BENT, Tasarımcıların adı : Vestel ID Team, Müşterinin adı : Vestel Electronics Co..

BENT Kişiselleştirilebilir Hepsi Bir Arada PC

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.