Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çanta

Handbags 3D

Çanta Marie Claire; modern, şık detaylar ve işçilikte son derece özel ürünler sunar. Bu markayı bu kadar özel ve benzersiz kılan özellik, her çanta ve aksesuar koleksiyonunun yaşamı ve formu birleştiren, üstün malzeme ve canlı renkler ile üretilmiş olmasıdır. Deri, bez ve diğer özenle seçilmiş malzemelerle her zaman yeni bir stil yaratmaktadırlar.

Proje Adı : Handbags 3D, Tasarımcıların adı : Mariela Calvé, Müşterinin adı : Mariela Calvé.

Handbags 3D Çanta

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.