Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Nargile

Shapes hookah

Nargile 1) Benzersiz bir tasarım 2) Geniş paslanmaz çelik kullanımı 3) Elde üflenerek şekil verilmiş maksimum sıvı kapasiteli fanus 4) Daha fazla sıvı ve duman teması için geliştirilmiş püskürtme sistemi 5) Kapakçık ikinci bir hortum takılarak değiştirilebilir. 6) Tütün kasesi daha uzun bir içiş için tasarlanmış ve aşırı ısınıma dayanıklı 7) Bağlantılar hava geçirmez ve dayanıklıdır. 8) Diğer hortumların aksine defalarca sorunsuz bir şekilde yıkanabilir.

Proje Adı : Shapes hookah, Tasarımcıların adı : Shapes, Forta Group llc, Müşterinin adı : Shapes hookahs.

Shapes hookah Nargile

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.