Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Broş

Chiromancy

Broş Her insan eşsiz ve orijinaldir. Bu parmak izlerimizden de bellidir. Avuç içi işaretlerimiz ve çizgilerimiz de orijinaldir. Buna ilaveten her insanın kalite anlayışı ve bazı taşlara yakınlığı vardır. Bütün bunlar, düşünen bir gözlemciye bu çizgiler ve bireysel işaretlere bakarak kişiye özgü mücevher yaratmada öğretici ve çekici ipuçları sunar. Bu tarz süs ve mücevherler sizin Bireysel Sanat Kodunuzu oluşturur.

Proje Adı : Chiromancy, Tasarımcıların adı : Victor A. Syrnev, Müşterinin adı : Uvelirnyi Dom VICTOR.

Chiromancy Broş

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.