Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Arayüzlü Çamaşır Makinesi

Project Halo

Arayüzlü Çamaşır Makinesi Halo projesi çamaşır yıkamaya yeni bir konsept getiriyor. Artık yıkamanızı uzaktan ve dokunmatik ekrandan yönetebileceksiniz. Adım adım size neyi seçmeniz gerektiği konusunda yol gösteren bir sistem. Farklı kumaş veya döngü tipi seçtiğinizde farklı renk kombinasyonlarıyla karşılaşıyoruz. Telefonunuz bir uzaktan kumanda olmakla beraber, yıkama durumuyla ilgili bilgilendirilecek ve internet üzerinden makineye komut verebileceksiniz.

Proje Adı : Project Halo, Tasarımcıların adı : Juan Yi Zhang, Müşterinin adı : eico design.

Project Halo Arayüzlü Çamaşır Makinesi

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.