Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sandalye

Desire

Sandalye Desire, pürüzsüz şekli ve yumuşak rengi ile tutkunuzu ve şehvetinizi arttırmak için bir sandalye. Dinlenmek isteyenler için değil, tüm duyular için zevk arayan yaramaz insanlar için bir sandalye. Orijinal fikir, bir gözyaşı şeklinden ilham aldı, ancak modelleme sırasında, bu nazik ve zarif figürü elde etmek, dokunulma, kullanılma, sizin mülkiyetiniz olmak için bir istek duygusu uyandırmak için çarpıtıldı.

Proje Adı : Desire, Tasarımcıların adı : Vasil Velchev, Müşterinin adı : MAGMA graphics.

Desire Sandalye

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.