Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
İnteraktif

MinYen Hsieh Portfolio

İnteraktif Min Yen Hsieh çeşitli platformlar için görsel/interaktif tasarımlar üzerinde çalışan ödül kazanmış bir interaktif tasarımcıdır ve şu anda New York’ da yerleşiktir. Kendisi farklı önem veya süreye sahip araştırmacı fikirler ve tasarımlar üzerinde çalışmalar yapmakta. Tasarımları hikayeleri farklı interaktif yöntemlerle anlatıyor. İlgi duyanlar, çalışmaları incelediklerinde kullanılan kavramları fark edecekler ve kendi hikayelerini ve hatıralarını yaratabileceklerdir.

Proje Adı : MinYen Hsieh Portfolio, Tasarımcıların adı : MinYen Hsieh, Müşterinin adı : .

MinYen Hsieh Portfolio İnteraktif

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.