Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kaydırak ve Sallanan Sandalye

2-in-1 Slide to Rocker

Kaydırak ve Sallanan Sandalye İkisi bir arada ürün iki değişik oyun için kolaylıkla kaydıraktan sallanan sandalyeye dönüşebilir. Kaydırak formunda, dokulu merdivenleri, sağlam tutuş için tutamaçları ve yumuşak bir kayma sağlayan 81 cm kaydırağı vardır. Sallanan sandalye formunda, çok geniş bir taban ve sağlam tutuş tutamaçları güvenli bir sallanma sağlar. İç ve dış mekanlarda kullanıma çok uygundur.

Proje Adı : 2-in-1 Slide to Rocker, Tasarımcıların adı : Grow'n Up R&D Team Wally Sze, King Yuen, Stimson Chow, Samuel Lee, Müşterinin adı : Grow'n Up Limited.

2-in-1 Slide to Rocker Kaydırak ve Sallanan Sandalye

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.