Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Özel Duş

L7

Özel Duş Kalıcı veya geçici sakatlık yaşayan tek kollu dostlarımızın duş alırken yaşadığı zorlukları hayal bile edemeyiz. Piyasada mevcut olan duş parçaları arasında bu zorluklara yonelik işlevi olanını gormek pek mümkün değil. Artık duş alırken yaşadığınız fırçalama sorununu L7 sizin için çözüyor. L7 duvara monte edilmiş iki tane boru şeklindeki alüminyumdan oluşmaktadır. L7'nin elmas desenli tırtıklı yeri sırt, dirsek ve kol arkası için tasarlanmıştır. Bükülmüş olan kısmı ise koltuk altı temizliği için idealdir.

Proje Adı : L7, Tasarımcıların adı : Peter Lau, Müşterinin adı : .

L7 Özel Duş

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.