Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yaratıcı Yeniden Yapılanma

Redefinition

Yaratıcı Yeniden Yapılanma Proje özeti, hakim dağ yerleşim tipolojilerinin rustik hatıralarını yaymadan dağ bağlamını korumaktı. Tipik bir dağ evinin büyük bir yenilenmesini içeriyordu. Temel malzemeler metal, çam ağacı ve mineral agregaları, insan emeği ve uzmanlığı kullanılarak her şey yerinde yapılacaktır. Bunun arkasındaki ana fikir, sahiplerin onları yararlı ve tanıdık bulduktan sonra nesnelerin kullanım ve duygusal değer kazanmasına izin vermek ve aynı zamanda malzemelerin dönüştürücü gücünü düşünerek tasarlamaktı.

Proje Adı : Redefinition, Tasarımcıların adı : Helen Brasinika, Müşterinin adı : BllendDesignOffice.

Redefinition Yaratıcı Yeniden Yapılanma

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.