Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Deniz Ürünleri Ambalajı

PURE

Deniz Ürünleri Ambalajı Bu yeni ürün yelpazesi kavramı "Ücretsiz" dir. Basitçe söylemek gerekirse, alışılmadık derecede rahat bir tasarım yarattık. Tipik olarak kalaylı deniz ürünleri koyu ve dağınık ambalajlardır, tasarımımız herhangi bir optik balasttan "Ücretsiz" dir. Öte yandan, ürün yelpazesi alerjiye ve yiyeceğe duyarlı insanlar içindir. Bu yüzden neredeyse kasıtlı olarak bir tür tıbbi görünüyor. Satış Ocak 2013'te başladı ve son derece başarılı. Perakende sektörünün geribildirimi: İyi görünümlü ve iyi düşünülmüş bir konsept için çok uzun zamandır bekliyoruz. Müşteri buna bayılacak.

Proje Adı : PURE, Tasarımcıların adı : Bettina Gabriel, Müşterinin adı : gabriel design team – Hamburg.

PURE Deniz Ürünleri Ambalajı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.