Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Musluk

Amphora

Musluk Amfora serisi geçmişi geleceğe bağlamak için tasarlanmış olup, eski zamanların temel ve fonksiyonel formlarını yaşamak için bir fırsat sunmaktadır. Hayat kaynağımız olan suya ulaşmak o günlerde şimdi olduğu kadar kolay değildi. Musluğun alışılmadık formu yüzyıllar öncesinden gelmekte, fakat su tasarrufu sağlayan haznesi geleceği getirmektedir. Musluk eski zamanların sokak çeşmelerinin tasarımı ile banyolarınızı güzelleştirecektir.

Proje Adı : Amphora, Tasarımcıların adı : E.C.A. Design Team, Müşterinin adı : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Amphora Musluk

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.