Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Hoparlör

db60

Hoparlör db60 aktif hoparlör mobil cihaz kullanıcıları için tasarlanmıştır. db60 hoparlörün tarzı İskandinav tasarımına ve sadeliğine dayanmaktadır. Minimal özelliği ve orijinal şekliyle rahat kullanım kolaylığı sağlar. Hoparlörün düğmesi bulunmamakta ve sade tasarımı sayesinde her ortama uyum sağlamaktadır. db60 hoparlörü, iç mekan tasarımıyla ses sistemi tasarımı kategorileri arasında bulunur.

Proje Adı : db60, Tasarımcıların adı : DNgroup Design Team, Müşterinin adı : DNgroup.

db60 Hoparlör

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.