Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Fare

Snowball

Fare Snowball geleneksel farelere göre ters bir şekilde çalışır. Benzersiz bir kontrol ünitesi olan cihaz basit ama dikkat çekicidir. Tasarım ve çalışma prensiplerinden yararlanılarak farklı fonksiyonlar ilave edilebilir, değişik renk ve kutularda da alınabilir. İçinde yüklü iki adet optik iz sürücü ile yüzeyi birbirine dik iki düzlemde tarar. Bu özelliğiyle kullanımı oldukça kolaylaştırmaktadır.

Proje Adı : Snowball, Tasarımcıların adı : Hakan Orel, Müşterinin adı : .

Snowball Fare

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.