Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Banyo

Passion

Banyo Passion Yin ve Yang felsefesini somutlaştırmaktadır, siyah ve beyazı, tutku ve barışı ele almaktadır. Doğal mermer kullanımı odaya sıradışı ve orijinal bir his katmaktadır. Rahatlatıcı bir atmosfer yaratmak için organik malzemeler kullanmayı tercih ettim. Tavan ise odaya çok farklı bir armoni kazandırmakta. Çoklu ayna kullanımı sayesinde olduğundan çok daha büyük gözükmektedir. Elektrik düğmeleri, soketler ve aksesuarlar krom renk düzenine uyması için özel olarak seçilmiştir. Krom siyah fayansların üstünde oldukça şık duruyor ve iç mekana fazlasıyla uyuyor.

Proje Adı : Passion, Tasarımcıların adı : Julia Subbotina, Müşterinin adı : Julia Subbotina.

Passion Banyo

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.