Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Park Bankı

S-Clutch

Park Bankı S-debriyaj tezgahı adını şık bir ikondan ilham aldığı ve aksesuarlara ve stile önemli katkısından aldığı için debriyaj çantalarından alıyor. S-Shelter, Stray, Street, Sunshine ve Space'ten geliyor. Ahenkli simbiyoz ve varoluşun temel değerlerini göz önünde bulundurarak, kentsel scapes'e daha renkli ve insan aksanı eklemek isteyen bir tezgah. Bir çocuğun odasında bulunan tuhaf bir renk kullanırken, şehir hayatına kelimenin tam anlamıyla ciddiye alınması gereken eğlenceli bir yaklaşımı teşvik eder.

Proje Adı : S-Clutch, Tasarımcıların adı : Helen Brasinika, Müşterinin adı : BllendDesignOffice.

S-Clutch Park Bankı

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.