Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lamba

ADJUSTABLE

Lamba Çeşitli özel ihtiyaçlara cevap vermekte olan lambalarımız çok yönlü ve etkileşimli olup, basit bir aç kapa alışkanlığının çok ötesine geçmektedirler. Bu lambalar kendilerini aydınlatma dünyasına adamışlardır. Bu tasarım karizmatik bir ürüne özgü özellikleri sarmalayarak, avangard bir ruh ve yenilikçi bir tasarım ile farklı bir çıkış yapmaktadır.

Proje Adı : ADJUSTABLE, Tasarımcıların adı : E. ROTA JOVANI, Müşterinin adı : ROTA Y REGIFE SCP.

ADJUSTABLE Lamba

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.