Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dijital Sanat

Surface

Dijital Sanat Parçanın ince ve duygulu yapısı dokunabilir ve kavranabilir bir şekle dönüşüyor. Fikir, suyun bir yüzey elemanı ve ya kendisinin bir yüzey olarak kullanılmasıdır. Tasarımcı bizim kimliklerimizi ortaya çıkarmaya ve etrafımızdaki kimliklerin bu sürece etkilerini göstermeye yönelik büyüleyici bir çaba içindedir. Tasarımcıya göre kendimizden bir şeyleri ortaya koydukça yüzeye çıkarız.

Proje Adı : Surface, Tasarımcıların adı : Grégoire A. Meyer, Müşterinin adı : .

Surface Dijital Sanat

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.