Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Musluklar

Electra

Musluklar Armatür sektöründe dijital kullanımın temsilcisi olarak görülen Electra, dijital çağ tasarımlarını vurgulamak için teknoloji ile tasarımı birleştirmektedir. Ayrı bir açma kapama kolu olmayan musluklar zarif ve akıllı görünümleriyle herkesin ilgisini çekerken, ıslak mekanların vazgeçilmezleri olmaktadırlar. Electra’nın sunduğu dokunmatik ekran düğmeleri daha ergonomik çözümler sunmaktadır. Muslukların “Eco Mind” özellikleri kullanıcılara maksimum tasarruf imkanı sağlamaktadır. Bu özellik bilhassa gelecek nesil ürünlere ek değer katmaktadır.

Proje Adı : Electra, Tasarımcıların adı : E.C.A. Design Team, Müşterinin adı : E.C.A - Valfsel Armatür Sanayi A.ş..

Electra Musluklar

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.