Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çay Takımı

Wavy

Çay Takımı Tabiattaki traverten teraslardan esinlenen Wavy size eşsiz bir çay deneyimi yaşatacak bir çay takımıdır. Yenilikçi kulpları elinize çok rahat oturacak şekilde geliştirilmiştir. Fincanı elinizle sarmaladığınızda bir nilüfer gibi açıldığını ve sizi bir anlık dinginliğe götürdüğünü hissedeceksiniz.

Proje Adı : Wavy, Tasarımcıların adı : Patricia Sheung Ying Wong, Müşterinin adı : Patricia Wong.

Wavy Çay Takımı

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.