Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Mücevher-Küpeler

Eclipse Hoop Earrings

Mücevher-Küpeler Bizleri yolumuzda duraklatan, davranışlarımızı sürekli olarak esir alan bir olay vardır. İnsanlığın en eski çağlarından beri güneş tutulmaları insanları şaşırtmıştır. Gökyüzünün aniden kararması ve güneşin bir leke ile kaplanması insanlarda korku, şüphe ve şaşkınlık yaratmıştır. Güneş tutulmasının hayret verici görüntüsü üzerimizde uzun süreli bir etki yaratır. 18 ayar altın ve pırlantalardan oluşan tutulma halkası küpeler 2012 yılı güneş tutulmasından esinlenerek tasarlanmıştır. Tasarım güneş ve ayın gizemli yapısını ve güzelliğini yakalamaya çalışmaktadır.

Proje Adı : Eclipse Hoop Earrings, Tasarımcıların adı : Takayas Mizuno, Müşterinin adı : Takayas Custom Jewelry .

Eclipse Hoop Earrings Mücevher-Küpeler

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.