Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Takvim

2013 goo Calendar “MONTH & DAY”

Takvim Goo kağıt donanım ürünleri, portal sitesi için geliştirilen ve üretilen bu benzersiz promosyon takvimi fonksiyonelliğe önem vermektedir. 2013 baskısı günlük ve yıllık planlamanızı yapabileceğiniz bir zaman planlayıcı ile takvimi bir arada sunuyor. Takvim için kalın ve kaliteli bir kağıt ile zaman planlayıcı için not almaya uygun ucuz kağıt çok dikkatlice seçilmiş ve yaratılan zıtlık takvim tasarımının bir parçası olmuş. Not almak için ilave edilen zaman planlayıcı ürünü çok kullanışlı bir masa takvimi görevi görüyor.

Proje Adı : 2013 goo Calendar “MONTH & DAY”, Tasarımcıların adı : Katsumi Tamura, Müşterinin adı : good morning inc..

2013 goo Calendar “MONTH & DAY” Takvim

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.