Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Ayaklı Askı

Nobolu

Ayaklı Askı Grafik tasarımcısı geçmişi olan Shinn Asano tarafından tasarlanan "Sen" altı parçadan oluşan ve 2D çizgileri 3D şekillere dönüştüren bir çelik mobilya takımıdır. “Nobulu ayaklı askı” dahil her parça fazlalıkları minimize ederek hem form hem de kullanışlılık sağlayan ve geleneksel Japon sanat ve desenleri gibi eşsiz kaynaklardan esinlenen çizgilerle yaratılmışlardır. Nobulu ayaklı askı Japon hiyeroglif desenlerinden esinlenmiştir. Alt taraf çimen, orta bölüm güneş, üst kısım bir ağacı temsil etmektedir. Ayaklı Askı güneşin doğuşundan esinlenilmiştir.

Proje Adı : Nobolu, Tasarımcıların adı : Shinn Asano, Müşterinin adı : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Nobolu Ayaklı Askı

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.