Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lamba

Hitotaba

Lamba Grafik tasarımcısı Shinn Asano tarafından tasarlanan "Sen", 2D çizgileri 3D formlara dönüştüren bir metal mobilya setidir. “Hitotaba Lamba” da dahil her parça fazlalıkları azaltarak bir çok alanda form ile kullanışlılığı birleştirecek çizgilerle oluşturulmuştur. Geleneksel Japon ustalığı ve desenleri gibi benzersiz kaynaklardan esinlenilmiştir.

Proje Adı : Hitotaba, Tasarımcıların adı : Shinn Asano, Müşterinin adı : Shinn Asano Design Co., Ltd..

Hitotaba Lamba

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.