Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Showroom, Mağaza, Kitabevi

World Kids Books

Showroom, Mağaza, Kitabevi Yerel bir firmanın küçük bir alanda sürdürülebilir ve kullanışlı bir kitapevi yaratma fikrinden yola çıkarak, RED BOX ID yerel halka destek olacak ve tamamen yeni bir perakendecilik uygulaması olan ‘açık kitap’ kavramını uygulamaya aldı. Canada, Vancouver’de bulunan Dünya Çocuk Kitapları öncelikle bir showroom, ikinci olarak bir kitabevi ve son olarak da bir online mağaza. Cesur kontrastlar, simetri, ritim ve canlı renkler insanları içeri çekiyor ve dinamik ve eğlenceli bir ortam yaratıyor. Bir ticari fikrin iç tasarım ile nasıl güçlendirilebileceği konusunda çok büyük bir örnek.

Proje Adı : World Kids Books, Tasarımcıların adı : Maria Drugoveiko, Müşterinin adı : World Kids Books.

World Kids Books Showroom, Mağaza, Kitabevi

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.