Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Görsel Kimlik

Le Coffret - Chambres D'Hôtes

Görsel Kimlik Le Coffret Valle d’Aosta’da sevimli bir oda-kahvaltı pansiyonudur. Proje otantik tarza mutlak saygı anlayışıyla tasarlanmıştır: taş duvarlar, tahta kirişler ve antika mobilyalar. İnsanoğlunun göğe çıkışı fikri ile dağı sembolize eden bir üçgen ve etrafında göğü sembolize eden bir daire. Vadinin Celtic geçmişini hatırlatan bir Onciale yazısının modern uyarlaması kuvvetli ve önemli bir sembolü dengeliyor ve göze çarpan ve kolay tanınacak bir logo ortaya çıkıyor.

Proje Adı : Le Coffret - Chambres D'Hôtes, Tasarımcıların adı : Laura Ferrario, Müşterinin adı : Ferrariodesign.

Le Coffret - Chambres D'Hôtes Görsel Kimlik

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.