Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Esnek Ofis

Suivez le guide

Esnek Ofis Bu tasarım West Flanders eyaletinin düzenlediği bir tasarım yarışması için gerçekleştirilmiştir. Yarışma konusu birkaç ofisin ortasında bulunan büyük ve boş bir alanı çalışanların bir araya gelip yararlanabileceği mobilyalarla doldurmaktır. Suives le guide 7 adet büyük kontrplak kutudan oluşmakta ve her birinin içinde kullanıcılar farklı bir aktivite yapabilmekteler. Arzu edilen aktiviteye göre kutular kolaylıkla yer değiştirebilmektedir. “Suives le guide“ ofis mobilyalarında geleneği bozmaktadır. Esnek Ofis farklı şekillerde çalışmak ve iletişim talebine enteresan bir cevaptır.

Proje Adı : Suivez le guide, Tasarımcıların adı : Five Am, Müşterinin adı : Five AM.

Suivez le guide Esnek Ofis

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.