Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
İç Mekan Aydınlatma

Jordan Apotheke

İç Mekan Aydınlatma Eczanenin etkileyici iç mimarisini destekleyen fonksiyonel lambalar görünümlerinden çok aydınlatma etkileri ile dikkat çekiyorlar ve gözü rahatsız etmiyorlar. Temel aydınlatma için tavan aydınlatmaları ya mobilya düzenini takip eder şekilde veya asma tavanın kenarlarına yerleştirilmiş olup bu şekilde aşağı doğru direk aydınlatmadan kaçınılmış. Bu şekilde kullanıcılar eczane içinde yol gösteren arkadan aydınlatmalı RGB-LED panel lambalardan yararlanabilmekteler. Mobilyalarda da aynı renkli arkadan aydınlatmalı panel lambalar bulunmakta.

Proje Adı : Jordan Apotheke, Tasarımcıların adı : Conceptlicht GmbH, Müşterinin adı : Conceptlicht GmbH.

Jordan Apotheke İç Mekan Aydınlatma

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.