Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Çekmeceli Dolap

Chilim

Çekmeceli Dolap “Mirko di Matteo’nun Chilim’i” 80 yıllık eski Bosna halılarının kullanımı ile oluşturulmuş bir mobilya serisidir. Bu orijinal mobilya parçaları benzersiz, çevre dostu olmakla beraber (eski halılardan yapılmışlardır), aynı zamanda sosyal sorumluluk taşımaktadırlar (eski halı dokuma geleneğini korumaktadırlar). Eski halıları metal kutulara kaplayarak yok olacak olan halılara evimizde kullanışlı bir eşya olarak sonsuza kadar hayat kazandırmış oluyoruz.

Proje Adı : Chilim, Tasarımcıların adı : Matteo Mirko Cetinski, Müşterinin adı : Mirko Di Matteo Designs.

Chilim Çekmeceli Dolap

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.