Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sakız Kutusu Tasarımı

ZEUS

Sakız Kutusu Tasarımı Sakız için kutu tasarımları. Bu tasarımlardaki konsept “tahrik edici hassasiyet” tir. Hedef tüketiciler yirmili yaşlardaki erkeklerdir ve bu yenilikçi tasarımlar onların marketlerde içgüdüsel olarak bu ürünleri almalarına yardımcı olur. Ana görseller her tat için ilgili doğa olaylarını gösteren muhteşem tabiat görüntüleridir. Kuvvetli ve heyecanlandırıcı bir tat için ŞİMŞEK, dondurucu ve çok serinletici bir tat için KAR FIRTINASI, ıslak ve sulu bir tat için YAĞMUR.

Proje Adı : ZEUS, Tasarımcıların adı : Yoichi Kondo, Müşterinin adı : LOTTE CO.,LTD..

ZEUS Sakız Kutusu Tasarımı

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.