Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Mücevher

Melek Taus

Mücevher Bir inanışa göre Tanrı dünyanın yönetimini yedi kutsal meleğe emanet eder. Melek Taus veya Tavus kuşu Melek bunların en büyüğüdür ve Işık Tanrısından gökkuşağı şeklinde ilk doğan melektir. Bu yedi meleğin her biri gökkuşağı renklerinden biridir ve Melek Taus mavi renktedir. Melek Taus Adem’in önünde eğilmeyi ret ettiği için cennetten kovulur. Pişmanlık içinde 7000 sene ağlar. Gözyaşları cehennemin ateşini söndürür. Melek Taus affedilir ve yeniden meleklerin başına geçer. Melek Taus Kozmik Yumurta’dan evreni yaratan Tanrı’dan gelmektedir.

Proje Adı : Melek Taus, Tasarımcıların adı : Samira Mazloom, Müşterinin adı : Samira.Mazloom Jewellery.

Melek Taus Mücevher

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.