Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Rezidans

Iwan Residence

Rezidans Bu proje çok üst düzeyde olan lüks bir rezidansa ait olup, hem çok gösterişli, modern yapılara hem de büyüleyici İslami tarza çok düşkün bir müşteri kitlesi için gerçekleştirilmiştir. Bu proje çok uzun bir zamandır arzu ettiğim iki farklı tarzı, iki farklı temayı birbiri içinde eritip kaynaştırmak için bir fırsat olmuştur. Bu sanki iki farklı dünyayı, ideolojiyi, zamanı birbirine karıştırmak, bin bir gece masallarındaki tarihi sarayı 21. yüzyıla taşımak gibi bir duyguydu.

Proje Adı : Iwan Residence, Tasarımcıların adı : Dalia Sadany, Müşterinin adı : Dezines Dalia Sadany Creations.

Iwan Residence Rezidans

Bu iyi tasarım, ambalaj tasarım yarışmasında bir tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı ambalaj tasarım çalışmalarını keşfetmek için ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.