Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Perakende İç Tasarım

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom

Perakende İç Tasarım Müşteri ürününü en iyi şekilde gösterebilmek için yaratıcı bir tasarım istemektedir. Hiveometrik ismi iki kelimeden oluşmaktadır, ‘hive’ (kovan) ve ‘geometrik’. Bu da ana temayı anlatmakta ve tasarımı gözümüzde canlandırmaktadır. Tasarım markanın ana ürününden esinlenilmiştir, petek şeklinde elektrik ocağı. Petek kümelerini andırır şekilde duvar ve tavan şekilleri düzgün çizgilerle kesintisiz bağlanmakta ve karmaşık şekiller oluşturmaktadır. Çizgiler narin ve düzgün olup, sonsuz hayal gücü ve yaratıcılığı sembolize eden ince ve çağdaş bir görünüm oluşturmaktadır.

Proje Adı : Hiveometric - Kuppersbusch Showroom, Tasarımcıların adı : Alain Wong, Müşterinin adı : .

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom Perakende İç Tasarım

Bu muhteşem tasarım, moda, giyim ve giysi tasarımı yarışmasında gümüş tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı moda, giyim ve giysi tasarım çalışmalarını keşfetmek için gümüş ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.