Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lamba

Tako

Lamba Tako ( Japonca ahtapot ) İspanyol mutfağından esinlenmiş bir lambadır. İki tahta yüzey “pulpo a la gallega”nın servis edildiği tahta tabakları andırıyor, şekil ve elastik bant geleneksel Japon sefertası “bento”yu çağrıştırıyor. Parçaların vidasız olarak bir araya gelebilmesi kurulumu kolaylaştırıyor. Parçalı olarak istif edilmesi ambalaj ve stoklama giderlerini azaltıyor. Esnek polipropilen gövdenin birleşme yeri elastik bant altında gizlenmiş. Taban ve tavan parçalarına açılmış delikler havalanmayı sağlıyor ve aşırı ısınmayı engelliyor.

Proje Adı : Tako, Tasarımcıların adı : Maurizio Capannesi, Müşterinin adı : .

Tako Lamba

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.