Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Yüzer Resort ve Gözlemevi

Pearl Atlantis

Yüzer Resort ve Gözlemevi "Sulu Denizi", Cagayan Ridge deniz biyolojik çeşitlilik koridorunda kurulacak olan yüzer ve sürdürülebilir bir sayfiye tesisi ve deniz gözlemevi ( yaklaşık olarak Puerto Princesa’nın 200 km. doğusunda, Tubbataha Reefs TABİAT Parkı’nın 20 km. kuzeyinde Palawan sahilinde). Kurulacak tesis ülkemizin ihtiyacı olan deniz biyolojik çeşitliliğin korunmasına yönelik duyarlılığı öne çıkarmak ve kurulacak büyük bir turizm tesisi ile ülkemiz Filipinler’in tanınırlığını arttırmak konusunda arzuladığımız çözüm olabilecektir.

Proje Adı : Pearl Atlantis, Tasarımcıların adı : Maria Cecilia Garcia Cruz, Müşterinin adı : Cecilia Cruz.

Pearl Atlantis Yüzer Resort ve Gözlemevi

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.