Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Banka Merkez Şubesi

DBS HQ

Banka Merkez Şubesi Allen International’ın görevi Singapur Marina Bay Finans Merkezi Kulesi’nde bulunan banka genel merkez şubesinin amacı, müşterilere sunulan hizmet kalitesini yükseltmek için en yeni bankacılık teknolojilerini devreye almak idi. Ortaya çıkan bireysel bankacılık tasarımında harekete duyarlı dijital “hoş geldiniz” duvarı, hızlı transferler için hızlı hizmet masaları, özel danışma bölmelerinde vezne uygulaması gibi gelişmiş hizmetler verilmektedir.

Proje Adı : DBS HQ, Tasarımcıların adı : Allen International, Müşterinin adı : allen international.

DBS HQ Banka Merkez Şubesi

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.