Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Taşınabilir Hoparlör

Ballo

Taşınabilir Hoparlör İsviçreli tasarım stüdyosu "Bernhard | BURKARD OYO" için eşsiz bir hoparlör tasarladı. Hoparlörün formu mükemmel bir küre şeklindedir. BALLO hoparlör, 360 derecelik dönme kapasitesine sahiptir, aynı zamanda askıda takılarak da kullanılabilir. Minimalistlik tasarım ilkelerini yansıtır. Renkli kemer iki hemisferi ikiye böler. Bu hoparlörü korur ve bir yüzey üzerinde yatarken bas kalitesini artırır. Hoparlör dahili şarj edilebilir lityum pil ile geliyor ve çoğu ses cihazları ile uyumludur. 3.5 mm"lik jack, kulaklık için düzenli bir eklentidir. BALLO hoparlörü on farklı renkte mevcuttur.

Proje Adı : Ballo, Tasarımcıların adı : Bernhard Burkard, Müşterinin adı : BERNHARD | BURKARD .

Ballo Taşınabilir Hoparlör

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.