Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Dişsel Lazer

LiteTouch™

Dişsel Lazer LiteTouch™ sert ve yumuşak doku tedavilerinde kullanılan erbiyum bir lazerdir.(2940nm dalga boyu) Erbiyum: YAG dalgaboyu dişleri, kemikleri güçlendirirken suya ve hidroksil moleküllere çok iyi emmektedir. LiteTouch™ Lazer teknolojisi benzersiz bir hassasiyet ve güçle çalışmaktadır. Ergonomik kısıtlamalar olmaksızın, küçük operasyonları yayılma ve bozulma olmadan profesyonel biçimde üstesinden gelmektedir.

Proje Adı : LiteTouch™, Tasarımcıların adı : Light Instruments Ltd., Müşterinin adı : Light Instruments Ltd (Syneron Dental Lasers).

LiteTouch™ Dişsel Lazer

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.