Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Oyuncak

Movable wooden animals

Oyuncak Değişik oyuncak hayvanlar farklı şekilde hareket ediyor, basit ama bir o kadar da eğlenceli. Soyut hayvan şekilleri çocukların hayal gücünü geliştiriyor. Bu grupta beş farklı hayvan görüyoruz: Domuz, ördek, zürafa, salyangoz ve dinozor. Ördek, size “HAYIR” der gibi, yerden kaldırıldığında başını sağa sola oynatır. Zürafanın başı aşağı yukarı oynar. Domuzun burnu, salyangoz ve dinozorun kafaları kuyrukları çevrildiğinde içeriden dışarıya hareket eder. Tüm bu hareketler çocukları çekme, itme, çevirme vb. gibi farklı hareketlere yönlendirir.

Proje Adı : Movable wooden animals, Tasarımcıların adı : Sha Yang, Müşterinin adı : Shayang Design Studio.

Movable wooden animals Oyuncak

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.