Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Hi-Fi Pikap

Calliope

Hi-Fi Pikap Bir Hi-Fi pikabın esas hedefi en saf ve temiz sesleri tekrar yaratmaktır. Bu ses gerekliliği bu tasarımın hem özü hem de amacıdır. Bu güzelce yaratılmış ürün, sesin heykelidir ve sesi yeniden üretir. Bir pikap olarak ulaşılabilecek en başarılı Hi-Fi pikaplardan biridir. Emsalsiz şekli ve tasarım özellikleri bu benzersiz başarısını göstermekte ve güçlendirmektedir. Callope pikap şekil ve fonksiyonu ruhani bir şekilde bünyesinde birleştirmektedir.

Proje Adı : Calliope, Tasarımcıların adı : Deniz Karasahin, Müşterinin adı : Calliope Audio.

Calliope Hi-Fi Pikap

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.