Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Komodin, Çekmeceli Dolap

Commodia

Komodin, Çekmeceli Dolap ArteNemus’un komodini organik yüzeyleri ve şekli olan çekmeceli bir dolaptır. Gösterişli görünümü olağanüstü kaliteli tahta malzeme ve mükemmel bir işçilik kalitesinden kaynaklanmaktadır. Yüzeylerde kullanılan tahta rengi ile kenarlarda kullanılan tahta rengi arasındaki tezat ürüne özel bir güzellik katmaktadır. Görünen yüzeylerdeki malzeme ve işçilik kalitesi görünmeyen yüzeylerde de aynı düzeyde devam etmekte ve bu da ürüne kesintisiz bir güzellik kazandırmaktadır. Komodinin tasarımı klasik esinlenmeleri olan çağdaş bir tasarımdır.

Proje Adı : Commodia, Tasarımcıların adı : Eckhard Beger, Müşterinin adı : ArteNemus.

Commodia Komodin, Çekmeceli Dolap

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.