Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Sehpa

Catena

Sehpa Catena dört tane sehpadan oluşmakta ve alışılmadık yerleşimleriyle L şeklini almaktadır. Her bir sehpanın elemanlarını taşıyan yük, aynı formda farklı bir kombinasyonlarla oluşturulur. Bu basit şekil; dairesel kenarlı dikdörtgen, aynı zamanda her sehpanın kenarıyla aynı formdadır, bu nedenle her bir sehpa birbirinden farklı ama bir o kadar da bağlantılıdır.

Proje Adı : Catena, Tasarımcıların adı : Ayça Sevinç Tatlı, Müşterinin adı : .

Catena Sehpa

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.