Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Araştırma Markalama

Pain and Suffering

Araştırma Markalama Bu tasarım değişik katmanlardaki ıstırabı araştırmaktadır: felsefi, sosyal, tıbbi ve bilimsel. Istırap ve acının felsefi ve bilimsel pek çok yüzü ve şekli olduğunu düşündüğüm için insandaki ıstırap ve acıyı temel aldım. Tabiat ile yaşananla, insan ilişkileri içinde yaşanan arasındaki benzerlikleri araştırdım ve bu araştırmalarıma dayanarak ıstırap ve ıstırap çeken ile acı ve acı çeken arasındaki ortak ilişkileri temsil eden karakterler yarattım. Bu tasarım izleyicinin denek olduğu bir denemedir.

Proje Adı : Pain and Suffering, Tasarımcıların adı : Sharon Webber-Zvik, Müşterinin adı : Sharon Webber-Zvik.

Pain and Suffering Araştırma Markalama

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.