Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Komodin

shark-commode

Komodin Açık bir raf ile birleştirilmiş olması komodine bir hareketlilik kazandırıyor ve iki parçalı yapı sağlamlığı arttırıyor. Değişik yüzey kaplamaları ve renkler farklı duygular yaratıyor ve değişik ortamlara uygun hale getiriyor. Kapalı komodin ve açık raf canlı bir varlık hissi uyandırıyor.

Proje Adı : shark-commode, Tasarımcıların adı : Viktor Kovtun, Müşterinin adı : Xo-Xo-L design.

shark-commode Komodin

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.