Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
QR Kod Etiketi

Marketplace on the Move

QR Kod Etiketi Arabanızı satmak için yeni bir yol mu arıyorsunuz? Sadece www.krungsriautomarketplace.com’u ziyaret edin. Araç bilgilerinizi bize bildirdiğinizde aracınıza özel ve sizin seçtiğiniz tasarımda üretilmiş QR Kod Etiketinizi üreterek aracınıza yapıştırılmak üzere adresinize gönderiyoruz. Alıcı aracınızı market otoparkında, kafelerin, binaların önünde gördüğünde yapması gereken sadece QR Kod Etiketini scan etmek. Anında araç bilgilerine ulaşabilecek ve satıcıyı arayabilecektir. Her ikinizin aynı yerde olması ile her şey hallolmuştur.

Proje Adı : Marketplace on the Move, Tasarımcıların adı : Krungsri Auto, Müşterinin adı : Krungsri Auto.

Marketplace on the Move QR Kod Etiketi

Bu harika tasarım; mimari, bina ve yapı tasarımı yarışmasında bronz tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı mimari, bina ve yapı tasarım çalışmalarını keşfetmek için bronz ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.