Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Lamba

Muse

Lamba Evrende mutlak kalite diye bir şey olmadığını söyleyen ‘Won Buddism’ den esinlenerek, ‘fiziki varlık’ vererek ‘ışığa’ çelişkili bir kalite kazandırdık. Bu meditasyon ruhunun verdiği cesaret Muse'yi yaratmada en güçlü ilham kaynağımız oldu: ‘zamanın’, ‘maddenin’ ve ‘ışığın’ kaliteleri tek bir üründe vücut buldu.

Proje Adı : Muse, Tasarımcıların adı : Anarkhos design , Müşterinin adı : Anarkhos Design.

Muse Lamba

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.