Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Kek Standı

Temple

Kek Standı Ev aşçılığının popülerleşmesiyle duyulan ihtiyaçlardan biri de modern görünümlü, saklanımı kolay pasta standlarıdır. Kolay temizlenebilir ve bulaşık makinesinde yıkanımı mumkündür. Omurga üzerinde tabakları kaydırarak kolayca montaj edilebilir. Sökmek icin tabakları hafifce geriye kaydırmak yeterli olucaktır. Stacker sayesinde 4 ana element bir arada tutulur. Farklı sunumlar için farklı tabak çesitlemeleri kullanabilirsiniz.

Proje Adı : Temple, Tasarımcıların adı : Chris Woodward, Müşterinin adı : CWD ltd .

Temple Kek Standı

Bu olağanüstü tasarım, oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım yarışmasında platin tasarım ödülü kazanmıştır. Daha birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı oyuncak, oyun ve hobi ürünleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için platin ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.