Tasarım Dergi
Tasarım Dergi
Galerili Tasarım Stüdyosu

PARADOX HOUSE

Galerili Tasarım Stüdyosu İki seviyeli bir depo, şık multimedya tasarım stüdyosuna döndü Paradox House, sahibine benzersiz bir zevk ve yaşam tarzını yansıtırken işlevsellik ve stil arasında mükemmel bir denge buluyor. Ara katında belirgin bir sarı renkli cam kutu sergileyen temiz, açısal çizgilerle çarpıcı bir multimedya tasarım stüdyosu oluşturdu. Geometrik şekiller ve çizgiler modern ve hayranlık uyandırıcıdır, ancak benzersiz bir çalışma alanı sağlamak için zevkle yapılmıştır.

Proje Adı : PARADOX HOUSE, Tasarımcıların adı : Catherine Cheung, Müşterinin adı : .

PARADOX HOUSE Galerili Tasarım Stüdyosu

Bu mükemmel tasarım, aydınlatma ürünleri ve aydınlatma projeleri tasarım yarışmasında altın tasarım ödülü sahibidir. Diğer birçok yeni, yenilikçi, özgün ve yaratıcı aydınlatma ürünlerini ve aydınlatma projeleri tasarım çalışmalarını keşfetmek için altın ödüllü tasarımcıların tasarım portföyünü mutlaka görmelisiniz.

Günün tasarımı

Harika tasarım. İyi tasarım. En iyi tasarım.

İyi tasarımlar toplum için değer yaratır. Her gün tasarımda mükemmelliği gösteren özel bir tasarım projesine sahibiz. Bugün, olumlu bir fark yaratan ödüllü bir tasarımı sergilemekten memnuniyet duyuyoruz. Her gün daha harika ve ilham verici tasarımlar sunacağız. Dünyanın en büyük tasarımcılarından yeni iyi tasarım ürünleri ve projelerinin tadını çıkarmak için bizi her gün ziyaret ettiğinizden emin olun.